יום שלישי, 7 במרץ 2017

לא אקטואלי - 7.03.17

מאימתי חוגגין את ראש חודש אדר? 
לא בשבט!

משכנס ניסני
הרגע הזה שאתה מגלה שחבר שלך לא קיבל את ההודעה על הכדורגל בגלל שהמשטרה החרימה לו את הטלפון כי הוא  מארגן קבוצות לעליה להר הבית.

מחכים את הח"כים
בשבוע שעבר הצגתי בוועדה לצדק חלוקתי ולשוויון חברתי בראשות ח"כ מיקי זוהר, את ממצאי המחקר שלנו בנוגע לפתיחת עסקים בשבת. ויש גם כתבה יפה בוויינט עם עיקרי הממצאים.

הלכנו לחגוג במשתה של אחשורוש וושתי או כמו שקוראים לזה פה: בית שגריר האיחוד האירופי
הפושר של קלמן
אפליקציה שמציגה בכל מוצ"ש את הטור של קלמן ליבסקינד באופן אוטומטי, מגיבה "מבריק כרגיל" ומשתפת אותו בפייסבוק.

אבן הבוחן
אלמלא מוראה של מלכות, איש את רעהו חיים בלעו. אם כדי למגר את תופעת יידוי האבנים צריך לירות בפורעים, הגיע הזמן לעשות זאת, ולא משנה אם מדובר בחרדים, ערבים, מתנחלים או אנרכיסטים.
הפסקת אוכל
השם של קפה מיכאל מטעה. מי שיראה אותו מהרחוב, יחשוב שמדובר בעוד קפה שכונתי. מי שייכנס ויטעם מהתפריט העשיר, יגלה שמדובר במסעדה משובחת לכל דבר, שפעם בחודש מפיקה ארוחת קונספט עם שף אורח. כששמעתי שהארוחה הקרובה תהיה ארוחה יפנית, לא היה לי ספק שאזמין את נטע כהן, מנהלת מחלקת האירועים במוזיאון ישראל. תקראו את הפוסט ותבינו כבר לבד מדוע לא יכולתי שלא לחשוב עליה.

אושפיזין פלסטינים
יש דרך נוספת להסתכל על האבולוציה הזו: עד לפני 5 שנים לא היה ארגון זכויות אדם בימין שטיפל בזכויותיהם של הפלסטינים, והיום כבר רואים יופי של תוצאות בשטח.
גם אתם מעוניינים לתרום לצביונה של מדינת ישראל כמדינה שהיא יותר יהודית ויותר דמוקרטית? גם אתם רוצים לשפר את תדמיתה של מדינת ישראל? גם לכם חשובות זכויות האדם של כלל תושבי הארץ הנהדרת שלנו?
הצטרפו לזכויות אדם כחולבן. כי להיות לאומי ליברלי זו לא רק סיסמא.

חי בלה לה לנד
כולם מדברים על הטעות בהכרזה על להלהלנד כזוכה באוסקר, אף אחד לא מדבר על הפאדיחה בעצם היותו מועמד לפרס. אבל האכזבה הגדולה באמת היא שספי עובדיה לא זכה באוסקר על משחקו האותנטי בלהלהלנד.

משה פייגלין, הנביא שמתעקש להיות כהן
הגיע זמן שופינג
הכנות לצילומי המעלית:
מ: למי יש חולצה מתאימה לדמות של ערבי?
אני: לי.
מתלבט בין 4 חולצות שיש לי בארון. מחליט להביא את כולן.
צילומי המעלית:
משתמשים בארבעתן.

3 תגובות:

  1. בוא נסכים שתהיה תגובה סטנדרטית ואחידה לכל מקרה של זריקת אבנים בלי הבדל דת, גזע ולאום של הזורקים. בין אם מדובר בחרדים, ערבים, מתנחלים או אנרכיסטים - הצבא ו/או משטרה ישתמשו באותם אמצעים בדיוק בכל המקרים. ומה יהיו האמצעים? על זה כבר אפשר לדון.

    השבמחק
  2. ירי כדורים חיים? לכ-ו-ל-ם, בין אם מדובר בחרדים, ערבים, מתנחלים או אנרכיסטים. כדורי "ספוג" שיכולים לגרום לעיוורון אם הם פוגעים בעין? לכ-ו-ל-ם, בין אם מדובר בחרדים, ערבים, מתנחלים או אנרכיסטים.גז מדמיע? לכ-ו-ל-ם, בין אם מדובר בחרדים, ערבים, מתנחלים או אנרכיסטים. מכת אלה בראש? לכ-ו-ל-ם, בין אם מדובר בחרדים, ערבים, מתנחלים או אנרכיסטים. שיחת שכנוע מנומסת, "בבקשה תפסיקו עם זה"? לכ-ו-ל-ם, בין אם מדובר בחרדים, ערבים, מתנחלים או אנרכיסטים.תגובה סטנדרטית ואחידה לכל מקרה של זריקת אבנים בלי הבדל דת, גזע ולאום של הזורקים. פשוט מאד.

    השבמחק
  3. מסכים. ההבדל באמצעים צריך להיות רק בהתאם לחומרת סיכון חיי אדם שיוצרות זריקות האבנים.

    השבמחק